пʼятниця, 17 квітня 2020 р.


Про лист управління освіти і науки 

Тернопільської ОДА від 14.04.2020 № 03-15/1013-99 

«Про використання системи «МОЯ ШКОЛА»


Враховуючи необхідність введення дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти у період карантину, що запроваджений рішенням
Уряду України та Міністерства освіти і науки України (постанова КМУ від
11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказ МОНУ від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи запобігання поширенню коронавірусу COVID-19»), компанія «Національні освітні технології» пропонує закладам загальної середньої освіти підключитися до електронної системи управління процесами школи з функцією щоденника «Моя Школа» (далі – система «Моя Школа»).

«Національні Освітні Технології» є офіційним партнером Міністерства освіти і науки України, що підтверджує підписаний 30 серпня 2019 року Меморандум про співпрацю. На даний момент  компанія має сертифікат ТЗІ до системи «Моя Школа» і завершує процедуру отримання грифу.
Мета проекту:  
1.     Замінити старі методи ведення документації в навчальних закладах на сучасні шляхом впровадження електронних журналів, електронних щоденників, єдину електронну систему бази даних та документів.
2.     Оптимізувати робочі процеси для вчителів; покращити канали комунікації між вчителями, учнями та батьками; впровадити сучасні системи управління навчальним закладом;
3.     Забезпечити заклади освіти єдиною системою управління процесами школи та обміну інформації;
4.     Департаментам та управлінням освіти надати зручний інструмент для комунікації з ЗЗСО та обміну документами та ін. Ми впроваджуємо робоче місце працівника освіти, якій отримає доступ до інформації про ЗЗСО, що підпорядковані відповідному департаменту/управлінню. 
Переваги системи:
1.     Система «Моя Школа» це не лише електронний класний журнал та учнівський щоденник, а повноцінна оптимізована система управління навчальним закладом.
2.     Завдяки довготривалій роботі в Литовській республіці Система повністю готова до переходу на виключний електронний документообіг, включаючи майже всі необхідні модулі для роботи, які потрібні в школі.
3.     Система «Моя Школа» має експертний висновок про відповідність захисту інформації від  несанкціонованого доступу – ТЗІ 2 рівня, який зареєстровано Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України.
4.     Наразі компанією «Національні освітні технології» подано документи на отримання Грифу «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» для системи «Моя Школа», який засвідчить її відповідність із законодавством України та дозволить використовувати Систему повністю на законному рівні як єдиний електронний документообіг в закладах загальної середньої освіти (далі – ЗЗСО). 
5.     Слід зазначити, що Система працює за принципом хмарного сервісу – таким чином, доступ може здійснюватися з будь-якого пристрою (комп’ютер, планшет, смартфон), який має доступ до Інтернету. А так як система не має великого навантаження, то доступ можна отримати і з малою швидкістю з’єднання Інтернету. 
6.     Система працює 24/7 і доступ можна отримати в будь-який час в будьякому місці, що допоможе керівництву школи слідкувати за процесами навіть у відрядженні, а батьки зможуть оперативно отримувати інформацію про діяльність їх дітей у школі.
7.     Система «Моя Школа» включає має всі важливі категорії користувачів (Керівництво школи, вчителі, батьки, учні) та додаткові категорії певних співробітників (медичний працівник, соціальний педагог та працівник бібліотеки), кожен з яких має певний набір функцій та можливостей в системі (створення, редагування та перегляд інформації). 
8.     Окрім системи електронного документообігу «Моя Школа» має модулі для комунікації (особисті повідомлення, форуми для обговорень, проведення опитувань).
9.     Також система «Моя Школа» має можливість інтеграції різних ресурсів для розширення можливостей єдиного середовища, зокрема найчастіше звертаються з підключенням пропускної системи в школі до системи
«Моя Школа». Також можна інтегрувати електронний квиток учня та багато іншого.  
10. Співробітники та партнери компанії «Національні освітні технології» працюють виключно в правовому середовищі та ставлять за мету розвиток електронного документообігу в ЗЗСО і сприяють впровадженню системи, навчанню працівників та її розвитку.  Окрім цього, система «Моя Школа» впроваджена в 9 областях України, ще в 3-х областях планується впровадження з 2020 року. В кожній школі, де працює система, проведено навчання по роботі з електронними журналами та щоденниками, надано необхідні матеріали для швидкої адаптації та початку роботи.  Результати впровадження проекту – позитивні відгуки від вчителів, учнів та батьків. Вчителі відгукуються, що завдяки постійному зручному моніторингу за навчальним процесом учнів батькам контролювати якість підготовки до уроків, навчання в класі та виконання домашніх завдань. 
Враховуючи роз’яснення МОНУ (лист від 23.03.2020 №1/9-173 «Щодо
організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину»)
стосовно фіксації освітнього процесу та ведення класних журналів під час карантину повідомляємо, що система «Моя Школа» забезпечує виконання всіх положень даного листа і дозволяє вчителям:
      організувати дистанційне навчання використовуючи модулі
комунікації(інформація до уроку, особисті повідомлення, опитування і форуми) та обміну файлами і документами (сховище документів, документи уроку, особисті повідомлення);
      фіксувати навчальні досягнення учнів дистанційно з повідомленням учнів та їх батьків про успішність виконання
завдань; (інформація про учня буде доступна лише для учня та його батьків/опікунів)
      фіксувати пророблену вчителями роботу (заповнені уроки, задані домашні завдання, перевірення виконаних завдань, фіксування успішності учнів);
      навчитися працювати з електронними сервісами для подальшого переходу на електронне ведення класних журналів та інших
документів (враховуючи Інструкцію з діловодства у ЗЗСО дозволено створювати документи тимчасового (до 10 років включно) строку зберігання лише в електронній формі за умови відповідного технічного забезпечення з урахуванням вимог законодавства (згідно наказу МОНУ від 25.06.2018 №676));  
Враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася в Україні, та з огляду на рішення Уряду України продовжити карантині заходи до 24 квітня 2020 року наша компанія «Національні освітні технології» прийняла рішення допомогти всім закладам загальної середньої освіти в організації навчального процесу в дистанційній формі з використанням системи «Моя Школа» і надати безоплатний доступ до системи «Моя Школа» до кінця навчального року, щоб забезпечити якісне навчання та завершення навчального року. 
Для підключення до системи «Моя Школа» керівнику закладу освіти (або заступнику директора чи вчителю) необхідно заявку на підключення до системи «Моя Школа» на сайті www.not.org.ua або зв’язатися з менеджером проекту (контакти вказані в кінці листа). Розпочати роботу в системі «Моя Школа» можуть як всі працівники та учні навчального закладу, так і окремі класи.
Ми допоможемо розпочати роботу в системі «Моя Школа», навчимо всіх вчителів нею користуватися та надамо посібники, відео-інструкції і проведемо вебінари.

Контакти:
Владислав +380987352934
Артем +380939174914 
Юлія +380971915660
Більше інформації про систему «Моя Школа» можна знайти:
      на сторінці в мережі Facebook: www.fb.me/not.org.ua
      на YouTube каналі: www.youtube.com/not-org-ua
 

Немає коментарів:

Дописати коментар