вівторок, 14 квітня 2020 р.
Державний підхід до організації навчання 

під час карантину

Перегляд відеоуроків на каналі "Рада" та слухання творів світової класики у перекладлі Максима Рильського на радіо "Культура"


Держава хоче забезпечити можливості для дистанційного навчання на період карантину, тому від 17 березня на  телеканалі “Рада” стартувала щоденна телетрансляція відеоуроків та онлайн-курсів, а на Радіо “Культура” – читання творів світової класики в перекладі Максима Рильського (щодня о 21.00 у програмі “Радіотеатр”; о 12:00 та 21:00 звучатиме колекція шкільної класики.

Телеканал “Рада” доступний на супутнику, кабельному, а також на YouTube. Окрім того, трансляції будуть на YouTube-каналі МОН.
В усі дні тижня відеоуроки транслюватимуть о 9:30, 10:00, 10:30 та 11:30 (з 13:10 до 15:00 показуватимуть повтори).
Попредметний розклад публікують на fb-сторінці каналу “Київ”.
Онлайн-уроки проводити з дисциплін, з яких учні складатимуть ЗНО: з         української мови та літератури;    біології;    математики;   історії.
У МОН також пояснили, що з усіма тестами, завданнями та конспектами занять можна буде знайомитись на сайтах партнерів, які надали відеконтент для трансляцій:
         платформи Be Smart;
         студії онлайн-освіти EdEra
         платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus;
         платформи безкоштовних вебінарів з підготовки до ЗНО iLearn.

З 16 березня телеканал “Київ” транслює щоденну програму “Відкритий урок”, повідомляє Офіційний портал Києва.
У програмі показують відеоуроки зі шкільної програми для учнів 11 класів, що має допомогти їм підготуватись до ЗНО. Загалом передбачений показ відеоуроків із 11-ти предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови..
В ефір виходитиме по п’ять уроків на день тривалістю до 30 хвилин.
Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30, 13:05, 13:30.

Немає коментарів:

Дописати коментар