вівторок, 16 лютого 2021 р.

Про заключний етап всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2021"

 


Третій тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»  проводитиметься у дистанційному режимі. Відповідний наказ bit.ly/3pVPxqi підписав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Фінальні змагання в номінаціях «Керівник закладу освіти» та «Математика» відбудуться з 1 до 9 квітня 2021 року, в номінаціях «Трудове навчання» та «Українська мова та література» – з 14 до 22 квітня 2021 року.

Усі конкурсні випробування проводитимуться дистанційно. Залежно від номінації, учасники проходитимуть такі випробування:

-                   «Дистанційний урок» (технологічна карта);

-                   «Контрольна робота» (номінація “Математика”);

-                   «Майстер-клас»;

-                   «Методичний практикум»;

-                   «Дорожня карта творчого проєкту» (номінація «Трудове навчання»);

-                  «Творча робота» та «Аналіз поетичного твору» (номінація «Українська мова та література»).

Учасники в номінації «Керівник закладу освіти» проходитимуть тестування й практикум, розв’язуватимуть «управлінську задачу». А під час фіналу дистанційно презентуватимуть фандрейзинговий проєкт та проводитимуть 30-хвилинну фасилітаційну сесію.

Члени журі впродовж третього туру теж працюватимуть дистанційно. Але, щоб колегіально оцінювати роботу учасників конкурсу, їм доведеться приїхати до Києва. Організацію роботи журі з дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19 покладено на Державну наукову установу «Інститут модернізації змісту освіти».

Докладніше про Умови конкурсу – на офіційній сторінці «Учитель року – 2021» bit.ly/3ei2MMJ.#Конкурс #УчительРоку2021

Немає коментарів:

Дописати коментар