четвер, 17 травня 2018 р.
Проведено тренінг
«Основні аспекти мовленнєво-методичної компетентності сучасного учителя»


Для учителів української мови і літератури 07 – 08 травня  2018 року у Тернопільському комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено тренінг «Основні аспекти мовленнєво-методичної компетентності сучасного учителя» (тренер – Кондирєва М.М.). Мета цього тренінгу - надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня сформованості мовленнєво-методичної компетентності учителя-словесника в умовах запровадження нової української школи; залучення словесників до спільного пошуку ефективних шляхів фахового розвитку та розробки зразків навчального матеріалу  для використання його у освітньому процесі відповідно до вимог сучасної мовної освіти.
Учасники тренінгу мали змогу познайомитися із:
-                      основними положеннями Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти; нормативно-правової документації щодо функціонування державної мови в Україні, комплексу програм з української мови як іноземної;
-                     секретами мистецтва самопрезентації,
-                     основними аспектами мовленнєво-методичної компетентності сучасного учителя;
-                     алгоритмом композиційно-змістового аналізу науково-методичної літератури та ресурсів Інтернету;
-                     особливостями культури ділового спілкування, «електронної» мови, офіційно-ділового стилю мовлення у шкільній  документації.
Особливий інтерес присутніх викликали вправи на розвиток комунікативних якостей, під час виконання яких не було жодного байдужого.


Немає коментарів:

Дописати коментар