середу, 8 травня 2019 р.Проведено тренінг
«Основні аспекти мовленнєво-методичної компетентності сучасного учителя»


Для учителів української мови і літератури 06-07 травня  2019 року у Тернопільському ОКІППО проведено тренінг «Основні аспекти мовленнєво-методичної компетентності сучасного учителя» (методист Кондирєва М.М.). Мета цього тренінгу - надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня сформованості мовленнєво-методичної компетентності учителя-словесника в умовах запровадження нової української школи; залучення словесників до спільного пошуку ефективних шляхів фахового розвитку та розробки зразків навчального матеріалу  для використання його у освітньому процесі відповідно до вимог сучасної мовної освіти.
Учасники тренінгу мали змогу познайомитися із секретами мистецтва самопрезентації, шляхами удосконалення основних аспектів мовленнєво-методичної компетентності сучасного учителя; алгоритмом композиційно-змістового аналізу науково-методичної літератури; особливостями культури ділового спілкування, офіційно-ділового стилю мовлення у шкільній  документації. Надзвичайне зацікавлення учасників тренінгу викликали вправи на розвиток комунікативних якостей.2 коментарі:

  1. Для мене тренінг був цікавим і корисним. Дякую Майї Миколаївні за зібраний матеріал, за цікаві вправи та цінні поради. Уже сьогодні провела зі своїми учнями вправу "Самопрезентація", а також започаткувала рубрику "Словограй". Ми працювали зі словами: кУрятина. куркУма, фОльга. Для кращого запам'ятовування об'єднали їх у вираз: "кУрятина з куркУмою у фОльзі".

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую, пані Оксано за добре слово. Найкращим бальзамом для душі є те, що твої матеріали комусь потрібні. Значить пропонуєш необхідне учителям.
    Хай Вам таланить!!!

    ВідповістиВидалити