середа, 28 листопада 2018 р.Проведено інструктивно-методичну нараду з членами обласної методичної секції викладачів української мови і літератури
закладів професійної освіти

У  ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» за сприяння ТОКІППО 28 листопада цього року проведено інструктивно-методичну нараду з членами обласної методичної секції викладачів української мови і літератури «Підготовка учнів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури  2019 року та критерії перевірки завдань з розгорнутою відповіддю». Мета цього заходу – надати методичну допомогу викладачам української мови і літератури закладів професійної освіти області для забезпечення належного рівень підготовки учнів цих закладів до зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.
Про результати аналізу підсумків зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2018 року та особливості  проведення 2019 року зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури. присутніх інформував заступник директора ТОКІППО з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Ю.Ч. Шайнюк.  Про особливості підготовки учнів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО з української мови повідомила Кондирєва М.М. (методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО). Особливий інтерес у присутніх викликав практикум «Особливості оцінювання мовного оформлення власного висловлення».


Немає коментарів:

Дописати коментар