вівторок, 2 січня 2018 р.

Проводиться відбірковий етап ІІ туру 

всеукраїнського конкурсу "Учитель року"

 у номінації "Українська мова і література"


На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489  «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638, наказів Міністерства освіти і науки від 19.06.2017 №866 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 18.10.2017 № 298 «Про організацію та проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», з метою підтримки творчих учителів в області проводиться конкурс «Учитель року - 2018», учасники якого зареєструвалися на платформі Конкурсу і створили профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft у номінації «Українська мова  і література» трохи менше 100 осіб.
З 20 листопада  до 15 грудня 2017 року І тур конкурсу поводився  в закладах освіти, професійно-технічних навчальних закладах та вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації області. Його переможці (21 учитель української мови і літератури) стали учасниками відбіркового етапу ІІ туру цього конкурсу, який стартував 26 грудня 2017 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти. Тестові завдання з фахової майстерності і практичну роботу конкурсанти виконали  26.12.2017. Триває робота членів журі ІІ туру конкурсу щодо експертного оцінювання матеріалів досвіду роботи учасників конкурсу, перелік яких визначено  Положенням про Всеукраїнський конкурс «Учитель року» і які  розкривають систему роботи, ідеї, методи та технології навчання. 
За результатами участі у відбірковому етапі ІІ туру конкурсу буде визначено  п’ять осіб, які набрали найбільше балів і стануть учасниками фінального етапу ІІ туру конкурсу, що проводитиметься 21 – 22 січня 2018 року.

Під час чергової та позачергової атестації фіналістів II туру членам атестаційних комісій буде рекомендовано узяти до уваги результати участі в Конкурсі (щодо присвоєння кваліфікаційних категорій і педагогічних звань, нагородження відзнаками управління освіти і науки облдержадміністрації та Міністерства освіти і науки України).

Немає коментарів:

Дописати коментар