неділю, 27 листопада 2022 р.

Про проведення в асинхронному режимі засідання школи педагогічної майстерності учителів української мови і літератури «Специфіка творення компетентнісного уроку української літератури у 5 – 6 класах Нової української школи»


 Шановні колеги! Відповідно до плану роботи інституту 25 листопада  2022 року було заплановано провести у синхронному режимі на платформі сервісу Google Meet засідання школи педагогічної майстерності учителів української мови і літератури «Специфіка творення компетентнісного уроку української літератури у 5 – 6 класах Нової української школи». Однак через непередбачувані об'єктивні обставини (знеструмлення електромережі, відсутність інтернет-зв'язку), що виникли в умовах російсько-української війни, захід не відбувся. Усіх потенційних учасників цього засідання запрошую долучитися до роботи в асинхронному режимі, опрацювавши самостійно пропоновані матеріали.

План проведення засідання проблемної групи

Проєкт методичних рекомендацій, розроблених за результатми проведення засідання проблемної групи

Кондирєва М. М. Презентація. Специфіка творення компетентнісного уроку української літератури у 5 класі НУШНемає коментарів:

Дописати коментар